Całodobowa Mobilna Wulkanizacja 575 011 220

Wulkanizacja

575 011 220

Oferujemy mobilne usługi wulkanizacji w zakresie naprawy oraz wymiany opon w Łodzi i okolicach.
Dojeżdżamy we wskazane przez klienta miejsce.

Pewnie każdy kierowca chociaż raz był w takiej sytuacji, kiedy to podczas podróży, w najmniej oczekiwanym momencie, przebija się opona w aucie. Pewnie większość z nas ma koło zapasowe w aucie jednak samodzielna wymiana przez kierowcę przebitego koła na zapasowe nie zawsze jest możliwa. Szczególnie, gdy podróżujemy w nocy, na autostradzie lub gdy panują ciężkie warunki atmosferyczne. A co jeśli nie masz koła zapasowego ani zestawu naprawczego przy sobie?  Co wtedy zrobić?

Nie ma nic prostszego, oddaj się w ręce profesjonalistów.  Jedyne co należy zrobić to zadzwonić do nas. Najszybciej jak to tylko będzie możliwe nasi serwisanci pojawią się na miejscu zdarzenia, fachowo ocenią sytuacje i  naprawią usterkę, byś dalej mógł cieszyć się bezpieczną podróżą.

#panoponka

-wulkanizacja całodobowa pomaga kierowcom w nagłych, niespodziewanych wypadkach, wystarczy zadzwonić pod nr 575011220, podać rodzaj usterki i swoja lokalizację a serwisant zajmie się resztą. Po uprzedniej rozmowie telefonicznej dotrzemy na miejsce awarii lub po prostu zamówimy wybrane przez klienta opony. Dokonamy sezonowej wymiany w dogodnym miejscu. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły naszej oferty.

Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie naprawy i wymiany ogumienia. Nasza wulkanizacja całodobowa jest dostępna dla klientów 24h na dobę, również w niedziele i święta, na terenie Łodzi i okolic. Klienci, którzy nam zaufali wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Mobilna  wulkanizacja 24h to dobry wybór jeśli szukasz profesjonalnej obsługi ogumienia a najbliższa stacjonarna wulkanizacja jest kilkadziesiąt kilometrów od Ciebie.

Na szczęście Pan Oponka jest zawsze gotowy do pomocy. Gdy usterka nadaje się do naprawy,  zajmujemy się nią, tak byś mógł już na zawsze o niej zapomnieć. Gdy jest to niemożliwe wymieniamy koło na inne, zapasowe lub używane tymczasowe, byś bez przeszkód mógł dokończyć podróż a w przyszłości służymy radą i fachową pomocą przy doborze nowego ogumienia.  Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów serwisu

Pan Oponka!

mobilna wulkanizacja łódź

Mobilna wulkanizacja z łodzi.

Łódź

Łagiewnicka 217, 91-865 Łódź

 

Ćwiklińskiej 18/2P 92-508 Łódź

Godziny Otwarcia:

poniedziałek 07:00–22:00
wtorek 07:00–22:00
środa 07:00–22:00
czwartek 07:00–22:00
piątek 07:00–22:00
sobota 07:00–22:00
niedziela Zamknięte

Zadzwoń Pomożemy 24H