Całodobowa Mobilna Wulkanizacja 575 011 220

Obsługa firm

Nasza firma świadczy takie usługi jak:
– sezonowa wymiana opon,
– całoroczna wulkanizacja opon
– każdorazowy przegląd stanu ogumienia w autach firmowych
– profesjonalna pomoc w wymianie ogumienia na nowe, atrakcyjne ceny zakupu
– wulkanizacja opon
– wulkanizacja kół
– przechowywanie opon i kół w naszym hotelu dla opon.

Wszystkie wyżej wymienione usługi świadczymy mobilnie na parkingu zewnętrznym klienta lub tworzymy stanowiska w parkingach podziemnych biurowców.
Nasz zespół składa się z certyfikowanych fachowców, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje aby spełniać indywidualne oczekiwania naszych klientów.

Profesjonalne podejście, szybka pomoc pomagają na zminimalizowanie poniesionych przez firmę kosztów. Mogą one być spowodowane niesprawnym autem i niemożnością dalszego świadczenia pracy przez pracownika. Takie komplikacje mogą powodować opóźnienia w podróży, dostawie towarów, dodatkowe utracone zyski.
Niezaprzeczalną korzyścią dla klientów biznesowych jest możliwość odliczenia kosztów naszych usług od podatku, co pomaga zoptymalizować politykę finansową przedsiębiorstw.


Mobilna wulkanizacja Pan Oponka z Łodzi świadczy swoje usługi nie tylko dla klientów indywidualnych lecz również dla firm. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Jako wulkanizacja mobilna jesteśmy w stanie dojechać do Państwa firmy i w dogodnym miejscu kompleksowo zadbać o całą Waszą flotę. Jest to zdecydowanie oszczędność czasu i pieniędzy dla firmy i jej pracowników.

Kompleksowo obsługujemy zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze. W razie potrzeby zabierzemy stare opony i w doskonałych warunkach przechowamy je do kolejnego sezonu. Na życzenie klienta dokonujemy profesjonalnej diagnostyki, każdorazowo przeglądu stanu technicznego ogumienia, świadczymy naprawy w razie awarii na drodze, sezonowe wymiany opon oraz usługi wulkanizacyjne 24 h na dobę.

Każdej współpracującej z nami firmie oferujemy idealnie dopasowaną do potrzeb ofertę, konkurencyjne ceny, szybka i fachową pomoc przy zakupie nowych opon.

Zadzwoń Pomożemy 24H